Sylvestr Krnka

český puškař a vynálezce

Spřátelené weby

www.zelenysport.cz

Stránky byly založeny relativně nedávno, jako výsledek procesu specializace obchodu a služeb v oblasti palných zbraní, střeliva a ostatního souvisejícího materiálu panem Martinem Rudolfem. Dříve známá značka Multiagro se nyní specializuje na činnosti, které hodně souvisejí s jejím názvem. Pro střeleckou veřejnost má původní název Multiagro nádech dobrodružství s dobrým koncem. Prosazení k prodeji střeliva, dříve vojenského, nyní po posouzení se značkou CIP, pro veřejnost. Jednoznačná podpora střeleckému sportu i za cenu značných osobních obětí a policejních perzekucí! Nyní firma Zelený sport pružně reaguje na zájem veřejnosti a zájemci mohou najít na uvedených stránkách jak materiál pro ozbrojené sbory a specializované služby v oboru, tak materiál pro sběratele, sportovce a zájemce z řad široké veřejnosti. Spolupráce s mnohými zahraničními dodavateli bude i do budoucna stránky www.zelenysport.cz stavět do popředí zájmu publika. To je navíc umocněno mnohými spolupracemi s dalšími obchodníky, a tak se materiál dostává do samé blízkosti odběratele.

 

www2.hoba.cz

Jedny z nejpopulárnějších stránek sběratelů palných zbraní, založených před mnoha lety Ing. Janem Balcarem. Je to kultivovaná křižovatka toku informací o kontaktech (obchodníci, sběratelé a nadšenci, střelnice, výrobci), osobních názorech či osobních počinech (Svět podle …), o odborných pojednáních (články Střelecké revue a archiv článků) a nabídek a poptávek sběratelských předmětů. Zejména sběratelská burza stránky hodně proslavila. Komplexní pojetí stránek www2.hoba.cz jim zaručuje perspektivu pro dlouhá budoucí období! Tyto stránky pro příznivce zbraní jsou Guru. A Guru je ten, kdo rozptýlí tmu nevědomosti světlem poznání!

 

www.artillery-museum.ru

Vojensko-historické muzeum v Petrohradě.

 

www.sumavanet.cz/velkybor/ou

Stránky rodné obce Sylvestra Krnky. Velký Bor je obec, obklopená nádhernou krajinou, kde se pole střídají s loukami a lesy, rybníky a remízky, mezi kterými se proplétají potůčky a potoky, nacházející se v jihozápadních Čechách nedaleko Horažďovic v nadmořské výšce 452 metrů. Malá rozvíjející se obec se zajímavými historickými památkami rozhodně na svého slavného rodáka nezapomněla. Ve výstavní místnosti na Obecním úřadě je možno se seznámit s dokumenty o životě a díle Sylvestra Krnky. Informace též na https://cs.wikipedia.org/wiki/Velk%C3%BD_Bor